***MINERWORLD***

*IP* s1.owncraft.pl:25027 *IP*

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-12-10 18:29:16

w0t0s

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-23
Posty: 28
Punktów :   

Podania

Witam,
mam przyjemność powiadomienia was iż nowa mapa jest w budowie, tak więc nie inaczej jak potrzebuje moda. Ogłaszam rekrutacje.
Aby wogóle mieć szansę na rangę mod prosze pisać:
Swój wiek:
Swoje cele:
Ile grasz w minecraft:
Co wiesz o pluginach:
Coś o sobie:

A potem odbędzie się trening na moda. Będę sprawdzał wasze umiejętności co do pluginów, wasze zachowanie itp.

Offline

 

#2 2011-12-10 18:44:36

MrCookPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Podania

No więc witam wszystkich

Wiek itp. to chyba taka formalność, bo sporo graczy mnie zna...no ale jak trzeba, to trzeba Nazywam się Janek, mam 12 lat, mieszkam w Lublinie.Nie pamiętam dokładnie kiedy zacząłem grać, ale już z pewnością te parę miesięcy minęło od wtedy.Chcę, żeby na serverze panowała miła atmosfera (i będe bił za spam -.-).Co wiem o pluginach...hm...nie wiem dokładnie jakiej odpowiedzi oczekujesz, ale znam "jakieś tam podstawy".Coś o mnie...i znowu nie wiem co mam odpowiedzieć.No to może powiem, że pasjonuje się grami komputerowymi (jestem w czołowym polskim klanie Need For Speeda, ogólnie mam chyba dosyć dużą sprawność komputerową [nieskromnie mówiąć]), interesuję się muzyką (gram na akustyku, mam z tonę płyt).No i chyba tyle...

Offline

 

#3 2011-12-10 23:44:55

tomgpl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podania

Mój wiek to 12 lat, chcem aby ten server był opanowany, porządny i miły dla wszystkich graczy.W minecrafta zacząłem grać ok. od 11 miesięcy.
O pluginach wiem bardzo dużo np.umiem dawać działki,umiem zabezpieczać tereny, umiem zabezpieczyc terez np. sad aby każdy mógl z niego korzystać,umiem odejmywac działki no i dużo wiecej.Lubię porządek (co prawda nie jestem pedantem),nie lubię czegoś zaczać i niedokączyć : D to tyle chyba będę robić zmiany jak coś dojdzie

Ostatnio edytowany przez tomgpl (2011-12-10 23:45:35)

Offline

 

#4 2011-12-11 13:46:37

Snive

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-10
Posty: 10
Punktów :   

Re: Podania

Mam podanie co do lasu zrobcie wiekszy las najlepiej 100x100

Offline

 

#5 2011-12-11 14:14:31

smok427

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-10
Posty: 8
Punktów :   

Re: Podania

Nazywam się Jakub (kuba) i mam 11 lat. Mój cel to spokój na serverze i jego dobry rozwój. W minecraft gram dość długo (niepamiętam od kiedy). O pluginach wiem niewiele ale szybko się ucze i myślę, że w 1 lub 2 dni bym się z nimi uporał i wiedzial o nich wszystko. Coś o sobie: Raczej nielubię kłótni, lubię grać w gry komputerowe, często  gram w piłkę nożną, a także inne dyscypliny sportowe któer także lubię, do gier często używam nicku ''smok427'' wiem że zaczeło się to od gry runescape.

Offline

 

#6 2011-12-11 17:49:10

Snive

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-10
Posty: 10
Punktów :   

Re: Podania

Witam mam 12lat nazywam sie Mateusz .Lubie jak jest spokój na serwerze i ogarnięty.W MineCraft gram już 3 miesiące.Znam się dużo na pluginach np jak dawać CUBOIDA

Offline

 

#7 2011-12-19 15:49:41

Jasmin678

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-19
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podania

Witam! Nazywam się Jasiek i mam 12 lat (większość graczy mnie zna). O pluginach nie wiem ogromnie dużo ale znam podstawy. Zależy mi aby ten serwer się rozwijał bo jest naprawde dobry. Często rozwiązuje problemy bo ich nie lubię W minecraft gram już długo ok 6 mies.O mnie hm. Nie wiem co chcesz dokładnie wiedzieć. Ale na pewno interesuje sie grami komputerowymi (grałem w wszystkie battlefieldy i na najsłynniejszych serwach) Lubie różną muzykę. Niedługo będę chodził na gitarę. I lubię grać w różne gry sportowe: kosz, siata itp. Także często ,,szlajam się" z kolegami po osiedlu. W minecraft gram dosyć często ok. kilka godz. dziennie. i to chyba by było na tyle... a byłbym zapomniał jakby brakowało funduszy na serwer to mogę pomóc ( mój nick to Jasmin678)

Pozdrawiam                                     
                                                                                                                                                                                                                      Jasmin678

Offline

 

#8 2012-01-03 22:34:37

smok427

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-10
Posty: 8
Punktów :   

Re: Podania

jaśmin niewiem czy to jest dalej aktualne.

Offline

 

#9 2012-01-05 21:17:16

Jasmin678

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-19
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podania

wiem wiem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.europeistykalodz.pun.pl www.elffortress.pun.pl www.sasuke-kun.pun.pl www.footballl.pun.pl www.pomoc-drogowa.pun.pl